Królestwo Boże jest w was!

Witaj na stronie Duszpasterstwa Młodzieży Nazaretańskiej

Wiadomości

Rozkład jazdy DMN 2023/2024

Rozkład jazdy DMN 2023/2024

Admin Admin<span class="wppb-postmeta-sept">/</span>01/12/2023
W nowym roku formacyjnym zapraszamy na spotkania w Nazarecie. Wyciągnijcie kalendarze i już teraz dobrze zaplanujcie najbliższy rok.Do zobaczenia!
Czytaj »
Forum Młodzieży Nazaretańskiej 2023 – już niedługo!

Forum Młodzieży Nazaretańskiej 2023 – już niedługo!

Admin Admin<span class="wppb-postmeta-sept">/</span>21/05/2023
Ruszyły zapisy na Forum DMN 2023
Czytaj »
Małe Forum DMN 30.06-4.07.2021

Małe Forum DMN 30.06-4.07.2021

Admin Admin<span class="wppb-postmeta-sept">/</span>28/07/2021
Dzielimy się z Wami radością i zdjęciami z czasu Małego Forum, które w tym roku odbyło się w Warszawie. Piękny czas doświadczenia młodego i żywego Kościoła, który jednoczy się wokół
Czytaj »

O DMN

DMN to grupa młodych ludzi, która wpatrując się w Najświętszą Rodzinę z Nazaretu,
pragnie wzrastać w wierze i miłości oraz budować prawdziwą wspólnotę,
otwartą na Boga i drugiego człowieka.

01

Po co jesteśmy?

We wspólnocie tej chcemy: - Zachwycić się Nazaretem, który jest DOMEM i na tym fundamencie budować wizję swej przyszłości, odkrywać swoje życiowe powołanie; - Rozwijać w sobie głęboką więź z Jezusem poprzez dzielenie się Słowem Bożym, modlitwę, życie sakramentalne by móc z Nim żyć w głębszej przyjaźni i odważnie o Nim świadczyć w środowisku w którym żyjemy; - Wspólnie modlić się za swoje rodziny i za wszystkie rodziny na całym świecie; - Poznawać siebie, rozwijać swoje talenty i dzielić się nimi.
02

Co robimy?

- Uczestniczymy w regularnych spotkaniach formacyjnych Duszpasterstwa oraz w rekolekcjach DMN; - Włączamy się w życie Kościoła lokalnego ubogacając Liturgię i życie religijne parafii; - Otwieramy się na problemy rodzinne w naszych środowiskach poprzez konkretną formę pomocy duchowej i materialnej; - Staramy się żyć duchem Nazaretu na co dzień, troszcząc się o klimat miłości, otwartości, życzliwości i zaufania tam, gdzie jesteśmy.