WIADOMOŚCI

Wielki Post się zaczyna

Kochani już w środę posypiemy głowy popiołem, zaczniemy po raz kolejny się nawracać i zastanawiać nad sensem naszego życia. 
Jak to kiedyś usłyszałam Wielki Post i rekolekcje to takie BEZNADZIEJNE NAWRACANIE, powtarza się co rok, niby coś tam się zmieniamy, ale ciągle mamy też coś do zmiany, do naprawiania, wciąż jest nad czym pracować w walce z grzechami, słabościami i niewiernościami samemu sobie i Bogu. No tak to już jest w naszym życiu, że potrzebujemy wciąż zaczynać od nowa, wracać niby do punku wyjścia, ale przecież jesteśmy już starsi niż rok temu, z pewnością też mądrzejsi, Ci sami ale nie tacy sami!!!

DMN ma więc dla Was kolejne zaproszenia na skupienia w Nazarecie!!!

Dla jednych może pierwsze w ich życiu, dla innych powoli żegnających się z duszpasterstwem młodzieżowym a szykujących na nową drogę życia, dla tych, to ostatnie z nami…bez znaczenia na jakim etapie drogi i swojego rozwoju jesteś, jest to CZAS i MIEJSCE dla CIEBIE!!!

Bo w tym wszystkim chodzi tak na prawdę o MIŁOŚĆ…i nawet nie Twoją do Niego, tylko Jego aż tak wielką że poszedł na Krzyż, z miłości do CIEBIE…tak, właśnie do Ciebie!!!
Czy w to wierzysz, czy nie? Czy to czujesz, czy nie? Czy to widzisz na co dzień w Swoim życiu, czy nie???
Nie ma znaczenia, bo to jest fakt historyczny i największy z darów, prezentów jaki mogłeś w życiu dostać!!!

Nawet jeśli ciągle jeszcze przez Ciebie nieprzyjęty i nieodpakowany

 

Share on facebook
Udostępnij

NAJNOWSZE ZDJĘCIA

Copyright 2016-2018 Duszpastarstwo Młodzieży Nazaretańskiej | All Rights Reserved | Designed by Marcin Hałupka

Copyright 2016-2018 Duszpastarstwo Młodzieży Nazaretańskiej | All Rights Reserved | Designed by Marcin Hałupka